Michalek PRINCE

Zpravodajství

Poslední zahoukání. Modelové kolejiště opouští brněnskou Mosilanu, podívejte

Dnes 20:02  |  Brněnský deník

V areálu bývalé brněnské Mosilany v ulici Křenová probíhá poslední výstava modelového kolejiště. Vláčky musí jejich provozovatelé do konce měsíce přesunout na jiné místo. To ovšem zatím nemají zajištěné.

celý článek

Kometa si poradila s Krejčím i Sedláčkem a bodově se na Olomouc dotáhla

Dnes 19:25  |  Brněnský deník

V posledních zápasech na sebe strhával pozornost místo hvězdného forvarda Davida Krejčího spíš olomoucký brankář Jakub Sedláček, jenž ve dvou duelech v řadě nedostal branku. V neděli v Brně ho však hokejisté Komety překonali třikrát a v patnáctém extraligovém kole porazili Hanáky 4:1.

celý článek

Jágr s Plekancem zosnovali velký obrat na Spartě, Litvínov v derby zabral

Dnes 18:43  |  Znojemský deník

/AKTUALIZUJEME/ Ještě dvě minuty před koncem prohrávali hokejisté Kladna na ledě Sparty o dva góly, přesto dokázali v hitu 15. kola extraligy zvítězit. Rytíři dvěma góly při power play  vyrovnali, když zápas zachránil 20 vteřin před sirénou Plekanec po přihrávce Jágra. V nájezdech pak hosté rozhodli o výhře 4:3.

celý článek

Dnes 18:43  |  Brněnský deník

celý článek

Kolaps Baníku B! Na Bazalech dostal od posledního čtyřku. Kurz na Znojmo? 11:1

Dnes 18:40  |  Znojemský deník

Tak to byl trapas. Fotbalisté Baníku Ostrava B totálně nezvládli výborně rozehrané nedělní dopolední utkání 12. kola MSFL se Znojmem, kterému na Bazalech nečekaně podlehli 2:4. Slezané po devíti zápasech nebodovali a přišli o první místo v třetiligové tabulce. Aktuálně jsou třetí. Kurz na výhru outsidera byl až 11:1!

celý článek

Třebíčské lední medvědice bodovaly hned zkraje sezony na jihu Moravy

Dnes 17:45  |  Znojemský deník

Otužilecký Klub ledních medvědů Třebíč se počátkem října konečně dočkal alespoň trochu příznivých teplot pod deseti stupni Celsia, díky čemuž mohl zahájit další koupací sezonu.

celý článek

Dnes 17:45  |  Brněnský deník

celý článek

Zdrogovaný mladík se v noci proháněl Brnem v černém autě se zhasnutými světly

Dnes 17:42  |  Brněnský deník

Zdrogovaný a opilý šestadvacetiletý mladík se v sobotu po jedné hodině v noci řítil Brnem v černém autě se zhasnutými světly.

celý článek

Brněnský komplex Červený kopec má zelenou: bude pečovat o dlouhodobě nemocné

Dnes 14:50  |  Brněnský deník

Brněnští radní ve středu schválili vyjádření k projektové dokumentaci pro územní rozhodnutí o umístění stavby. Proto je sociálně-zdravotní komplex Červený kopec zase blíže své realizaci. Zdravotní zařízení, které se bude specializovat na následnou péči o dlouhodobě nemocné, bude disponovat třemi pavilony propojenými jednopodlažní vstupní halou.

celý článek

Požár sušičky obilí způsobil škodu 600 tisíc korun

Dnes 12:24  |  Znojemský deník

Už ve čtyři hodiny vyráželi v neděli ráno hasiči do Moravského Krumlova, do městské části Rakšice. Vzplála tam totiž sušička na obilí naplněná ze dvou třetin slunečnicí.