Michalek PRINCE

Zpravodajství

Šílenost v Brně: opilý muž jezdil po parku v Černých Polích autem. I mezi dětmi

Včera 19:29  |  Brněnský deník

Velké divadlo sehrál v pátek večer v parku v Černých Polích osmatřicetiletý muž. Jednalo se však o poměrně nebezpečné scény. Po tamních chodnících totiž projížděl mezi dospělými a dětmi v autě. Před přivolanou hlídkou strážníků sice zastavil, ale dal se na útěk. V běhu mu však překážely pantofle, které postupně ztratil.

celý článek

Sparta uhájila domácí tvrz proti Kometě, Kladno vydřelo další důležité body

Včera 19:00  |  Znojemský deník

/AKTUALIZUJEME/ Hokejová extraliga má na programu 8. kolo. Jaromír Jágr tentokrát za Kladno nebodoval, jeho Rytíři přesto zvládli prodloužení duelu se Zlínem a slaví třetí výhru v sezoně. Daří se Spartě, která na domácím ledě přetlačila Kometu.

celý článek

Včera 19:00  |  Brněnský deník

celý článek

Pes se v Brně zakousl dívce do nohy. Majitelce hrozí pokuta až sto tisíc korun

Pes se v Brně zakousl dívce do nohy.  Majitelce hrozí pokuta až sto tisíc korun
Včera 18:57  |  Brněnský deník

/FOTO/ Při venčení psa napadl v sobotu na rozhraní centra Brna a městské čtvrti Černá Pole třináctiletou dívku agresivní pes. Nejdříve měl zaútočit na jejího mazlíčka, kterého pokousal. Když se ho snažila chránit, zahryzl se jí do kolene a prokousl kalhoty.

celý článek

Tasovičtí díky dvěma brankám ze startu utkání porazili Starou Říši

Včera 18:45  |  Znojemský deník

Tři body po třech kolech, jež fotbalisté divizních Tasovic prohráli, jsou doma. Poslední zářijovou neděli porazili na svém hřišti 2:0 v devátém kole divize celek Staré Říše. Příště je čeká Žďár nad Sázavou.

celý článek

Kometa potrápila Spartu. Rozhodla přesilovka v prodloužení

Včera 18:40  |  Brněnský deník

I třetí a poslední utkání venkovní série hokejistů Komety dospělo do prodloužení. Na rozdíl od předcházejících duelů v Třinci a Plzni tentokrát Brňané prohráli. Na ledě v O2 areně svedli více než vyrovnanou bitvu se Spartou, jíž nakonec podlehli 2:3 v nastavení.

celý článek

Úsměv je nejlepší zkrášlovací zákrok, říká chirurg Jan Válka

Včera 14:50  |  Brněnský deník

Operuje již jednapadesát let. Je zakladatelem mikrochirurgie, byl u prvního přišití uříznutého prstu i u první transplantace prstu z nohy na ruku v tehdejším Československu.

celý článek

Za penaltového mága překvapivě zaskočil Silný, Líšeň je blízko podzimnímu přání

Včera 09:32  |  Brněnský deník

V minulé sezoně se z něj stal penaltový expert. Vždyť líšeňský fotbalista Jaroslav Málek jich proměnil devět z deseti a s třinácti brankami se stal nejlepším střelcem soutěže. Jenže v sobotním utkání devátého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Jihlavě za něj v 93. minutě převzal odpovědnost útočník Jan Silný a z pokutového kopu zařídil domácí vítězství 2:1.

celý článek

Vyšší komfort a žádné čekání. U svaté Anny mají pět nových přepravních sanitek

Včera 06:14  |  Brněnský deník

/FOTO/ Pět nových moderních sanitek získala Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně. Zástupci zdravotnického zařízení rozjíždějí vlastní zdravotní dopravní službu. „Chceme ji spustit v říjnu. Musíme ještě uzavřít smlouvy s pojišťovnami a dodělat další administrativní úkony,“ uvedl provozní náměstek svatoanenské nemocnice Petr Voráč.

celý článek

Stoleté duby zůstanou, k zemi padne tisícovka jiných. Vysází za ně mladé

Včera 05:50  |  Znojemský deník

/FOTO/ Především kvůli bezpečnosti návštěvníků se začátkem října pustí správci Městského lesíka ve Znojmě do jeho obnovy. Potrvá tři roky, během nichž vysází lesníci patnáct tisíc stromů. Většinou nahradí ty nemocné nebo poškozené.