Kominictví Rostislav Hrdlička

Zpravodajství

Boxer Ducár vyzve po dvou letech Pejsara. Před zápasem létaly emoce

Dnes 14:36  |  Znojemský deník

Znojemského boxera Vasila Ducára čeká již v pátek vrchol tuzemské sezony. Dvaatřicetiletý bojovník bude bojovat o český titul v Plzni, kde vyzve Václava Pejsara. Svého soka Ducár porazil před dvěma lety už ve třetím kole.

celý článek

Novou, mimořádně obtížnou cestu v Norsku Ondra zatím nepřelezl

Dnes 14:03  |  Brněnský deník

Novou, mimořádně obtížnou cestu, kterou měl připravenou v norském Flatangeru, Adam Ondra nepřelezl. Když byly nejlepší podmínky pro úspěšný pokus, tak onemocněl. Neuspěl ani jeho soupeř a kamarád Jakob Schubert, který s ním měsíční výpravu na severu Evropy strávil. Příběh sportovního lezce Ondry bude k vidění na filmovém plátně. Dokument Posunout hranice bude mít premiéru v kinech 27. října.

celý článek

Oprava kolejí a silnice v brněnských Židenicích na měsíc omezí dopravu

Dnes 12:52  |  Brněnský deník

Řidiči a cestující v Brně musí počítat od čtvrtka s dalším dopravím omezením. Provoz veškeré dopravy bude po dobu přibližně jednoho měsíce vyloučený v ulici Táborská v úseku mezi zastávkami Otakara Ševčíka a Dělnický dům. Důvodem je rekonstrukce tamní tramvajové trati a silnice.

celý článek

Cíle reprezentace? Postup na EURO a návrat mezi elitu, vyhlásil Fousek

Dnes 12:05  |  Brněnský deník

Podzimní reprezentační blok je minulostí, ohlédnutí za ním nyní přinesl předseda Fotbalové asociace České republiky Petr Fousek. Potěšily ho výkony a výsledky výběrů do 21 a 19 let, zklamáním byl naopak pád dospělé reprezentace z elitní skupiny Ligy národů. „Pevně věřím, že zpět do ligy A v dalším ročníku zase postoupíme,“ vyhlásil Fousek.

celý článek

Dnes 12:05  |  Znojemský deník

celý článek

Strojírenský veletrh? Robot načepuje pivo, součástí bude i virtuální prostor

Dnes 05:48  |  Brněnský deník

Pivo, které načepuje robot, si mohou vychutnat návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu, který se koná příští týden na brněnském výstavišti. Jaké exponáty nebo novinky akce lidem nabídne, představili ve středu zástupci společnosti Veletrhy Brno.

celý článek

Smolař Souček. Penaltu jsem měl dát, litoval kapitán. Ukázali jsme naše srdce

Dnes 05:00  |  Znojemský deník

/ROZHOVOR/ Češi v klíčové bitvě ve Švýcarsku inkasovali dvě branky během jedné minuty a vypadalo to s nimi bledě. Před přestávkou ale srovnal Patrik Schick a v šedesáté minutě přišla vyložená šance – penalta. Kapitán Tomáš Souček ji ale neproměnil. „Beru na sebe, že to byla moje vina. Po takovém výkonu to byla rána do zad,“ hodnotil neúspěšný exekutor pokutového kopu.

celý článek

Dnes 05:00  |  Brněnský deník

celý článek

Minuta hrůzy, tři tyče, opět zahozená penalta. Češi padají z elitní společnosti

Včera 22:40  |  Znojemský deník

Zase neproměněná penalta, tři tyče… Čeští fotbalisté si v St. Gallenu vybrali obrovskou porci smůly. V závěrečném utkání Ligy národů padli ve Švýcarsku 1:2 a elitní skupinu opouští. Zápas rozhodla minuta hrůzy, ve které národním tým inkasoval oba góly.