Michálek listopad 2017

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 12

Auto-moto

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 2 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 3 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 4 , dnes vloženo: 0)


Hledám pronájem garáže v Ivančicích a okolí. Tel.: 722 673 907.

Vykoupíme Vaší nemovitost - neváhejte nás kontaktovat, nejlepší podmínky na trhu a nákup do 48 hodin! Exekuce i dluhy vyřešíme za Vás, kompletní právní servis ZDARMA!

Hledám podnájem, pronájem pokoje, garsonky v Ivančicích a blízkém okolí. Zn.: spolehlivost, slušnost. Děkuji za nabídky.

Rozvedená SŠ 49/160 hleda z okolí krumlovska spolehlivého a upřímného parťáka, se kterým se budeme smát jak ve dnech všedních tak svátečních... Jesli někde jsi napiš....702 536 180

Hledám práci jako pomocnice v mateřské školce,škole,kuchyňi,jako uklízečka nebo pečovatelka o děti popřípadě o seniory.Spolehlivost,pracovitost a pečlivost samozřejmostí.

Koupím navijáky vyrobené do roku 1989. Bambusové pruty a navijáky vyrobené před rokem 1948 dobře zaplatím. Navijáky mohou být poškozené i neúplné. Tel. 607575367

Nabízím ručně vyráběné saténové a látkové květiny, kytice, dekorace a vazby. Vše dle přání a požadavků zákazníka. Více na www.kyti-z-niti.webnode.cz nebo Facebookové stránce "Kyti z nití".

Elia terapie - Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe V Oslavanech. Nabízím pomoc v životních a partnerských krizích, léčbu psychických problémů, práci se stresem a nízkým sebevědomím, rodinné a párové poradenství, pracovní koučing a life koučing, mateřské koučování a arteterapii. Více na www.elia-terapie.cz nebo Facebooku "Elia terapie". "Život je velký příběh a vy jej píšete. Jste ten kdo drží pero, jste tím, kdo obrací list."

Life koučing je způsob, jak najít rovnováhu v životě. Nabízí odpovědi na aktuální otázky práce, vztahů nebo osobního rozvoje. Přináší specifické a konkrétní postupy sebepoznávání - mapování životních oblastí, práce na předpokladech, výklad karet a snů, imaginační techniky a terapeutické cesty sebepoznávání. Nemusíte nutně dojít na hranu psychických potíží, abyste mohli vyhledat radu a podporu! Přijďte si odpočinout od stresu, načerpat inspiraci, energii, klid a jistotu! Je možné osobní setkání i on-line poradenství. Cena dle zakázky (cca 500,- Kč/ hodinová konzultace).

Milé mamky, jak už víte, mateřství není jen med a růže. Občas o sobě pochybujeme, občas jsme s nervy na hraně a s energií v kýblu. Občas máme dojem, že potomek je z jiné planety a že mu vůbec nerozumíme. Občas se stane, že ve výchově zakopneme a vyčítáme si to. Občas jsme z toho na větvi a nemáme sílu to měnit. Mateřský koučing Vám může pomoci načerpat sebevědomí a energii. Poznejte sebe a svého potomka. Slaďte své potřeby. Načerpejte inspiraci z práce s kartami, získejte odpovědi skrze psychologické techniky sebepoznání, doplňte energii z terapeutických imaginací. Najděte vlastní způsob mateřství! Napište mi ;) Konzultace možné osobně nebo on-line, od 500,- Kč/hod.

<< < 1 2 > >>
TOPlist