Michálek říjen 2022

O nás

Zrcadlo.info je informačně-inzertní portál zaměřený na region Zrcadla - Ivančice, Moravský Krumlov, Oslavany, Miroslav a okolí. Naším cílem je poskytnout obyvatelům regionu ucelený informační servis pokrývající běžné oblasti života.

Najdete zde aktuální informace o firmách, obchodech, živnostnících a mnoho dalších důležitých informací, např:

  • ordinační hodiny lékařů včetně aktuálních změn (dovolené, změny v ordinačních hodinách atd.)
  • polední menu restaurací a jídelen
  • akční nabídky a letáky místních firem a živnostníků
  • kontakty na místní instituce a úřady (školy, školky, atd.)
  • největší databáze akcí v sekci KAM vyrazit (zábavy, plesy, sportovní zápasy, kino, akce konané na místních diskotékách a kulturních domech v širokém okolí)

Zrcadlo.info patří do rodiny portálů ObchodyAZ.cz.


Často kladené otázky

Nevlastním zápis v katalogu firem, mohu přesto vkládat vlastní příspěvky?
Na portál mohou vkládat obsah i běžní uživatelé. Pro poptávku a nabídku můžete využít soukromou inzerci (směna zboží z ruky do ruky v rámci regionu je bezpečnější a ještě ušetříte za poštovné). Pořádáte akci pro veřejnost? Vložte ji do regionální databáze kulturních akcí KAM vyrazit. Průběžně budeme spouštět další služby.

Pokud si přejete zveřejnit jiný nekomerční obsah, zašlete jej na adresu redakce Zrcadlo.info <portal@zrcadlo.info> nebo na náš facebook. Těšíme se na vaše příspěvky!

Proč nenabízíte registraci do katalogu firem zdarma?
Nabízíme - například pro instituce a neziskovky jsou naše služby zdarma! Pro ostatní komerční subjekty máme nabídku, která se nedá odmítnout. ;-) Registrační poplatky a pronájem reklamní plochy jsou nastaveny velmi vstřícně i pro drobné živnostníky. Registrační poplatky jsou použity výhradně na provoz a další rozvoj portálu.

TOPlist